eryaman-kombi-servisi

Eryaman Kombi Servisi

Özellikle iklim koşullarının zor geçtiği yerlerde ısınma sorunları yaşayan birçok insan evlerini daha iyi ısıtabilmek kombi sistemlerine başvurmaktadır. Doğan Teknik olarak Eryaman kombi servisi hizmetimizle sizlere kombi bakımı ve tamirat gibi birçok işlemi kalite ve profesyonellikten ödün vermeden uyguluyoruz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı, hem cihazın genel sağlığı için hem de verimlilik kayıp yaşamamanızı sağlayacağı için yılda bir kereye mahsus yaptırılması gerekmektedir. Doğan Teknik’in uzman ekibi, kombi bakımlarını aşağıdaki adımları titizlikle uygular ve bakımının başarıyla tamamlanmasını sağlar:

  • Kombi bakımına başlanmadan önce ilk olarak sıcak su ve kaloriferlerin durumları kontrol edilir.
  • Eğer sıcak su ve kalorifer tarafında bir sıkıntı yoksa, kombi çalıştırıldığında su sızdırıp sızdırmadığı incelenir.
  • Sonrasında kombinin içi açılarak kombinin içerisindeki birikmiş tozlar titizlikle temizlenir.
  • Kombinin baca fanı test edilir ve bir sıkıntısı yoksa temizlenir.
  • Tankın basıncını doğru bir şekilde ölçebilmek için kombinin içerisindeki bütün su boşaltılır. Daha sonrasında tankın hava basıncı ölçülür eğer basınç düşük ise hava basımı uygulanarak basınç seviyesi olması gereken düzeye getirilir.
  • Brülör ve yanma haznesinin temizliği yapılır.
  • Gaz ayarları bozulduysa gerekli ayarlamak yapılır.
  • Kombi bakımı işlemi başında boşaltılan su yeniden eklenerek, Bar seviyesi 1.5’e çıkartılır.
  • Son kontroller için cihaz sıcak su ve peteklerin ısıtacak şekilde çalıştırılır ve bir sıkıntı çıkmamışsa kombinin bakımı başarıyla tamamlanmış bir şekilde müşteriye teslim edilir.

Eryaman Kombi Servisi: Doğan Teknik

Evlerinizin, işyerlerinizin ısınmasını sağlayan kaliteli kombi sistemlerini, Doğan Teknik olarak sizlerle buluşturuyoruz. Evinizde bulunan kombilerinizin bakımlarını, tamiratlarını gibi hizmetlerimizin yanı sıra kombi seçimlerinizde yardımcı oluyor ve seçtiğiniz kombiyi evinize gelerek uzman ekibimiz eşliğinde titiz bir şekilde kurulumunu sağlıyoruz.

Eğer siz de evinizin ısınması konusunda şikayetçiyseniz ve daha iyi bir ısınma performansı istiyorsanız ya da evinizdeki kombinin bakım zamanı geldiyse, tamir edilmesi gerekiyorsa, Eryaman kombi servisi ile iletişime geçebilir ve profesyonel kombi servisi hizmetimizden uygun fiyat avantajlarıyla yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eryaman Kombi Servisi Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

Eryaman Kombi Servisi’nde; kombi tamiri ve bakımı hizmetleri sunulmaktadır.

Eryaman Kombi Servisi Hangi Saatler Arasında Hizmet Sunmaktadır?

Eryaman Kombi Servisi; 08:30 ve 20:30 saatleri arasında hizmet sunmaktadır. Acil durumlarda hizmet süresi 22:30’a kadar uzatılabilmektedir.

Eryaman Kombi Servisi Sokağa Çıkma Yasağında Açık Mı?

Evet. Eryaman Kombi Servisi; sokağa çıkma yasaklarında faaliyet yürütmektedir. Kısıtlamalarda açık olan kombi servisi olarak bilinir.

Kombi Tamiri ve Bakımı Hizmetini Hangi Usta Sunmaktadır?

Kombi bakımı ve tamiri hizmetlerini Şaban Usta sizler için en kaliteli şekilde sunmaktadır.

Eryaman’da Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları